Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Pokora p.o. redaktorem naczelnym "Kuriera Lubelskiego"

Wojciech Pokora ostatnio był kierownikiem redakcji internetu Polskiego Radia Lublin (screen Youtube.com/Radio Wnet)

Wojciech Pokora od 1 maja będzie p.o. redaktorem naczelnym "Kuriera Lubelskiego" (Polska Press). Dotychczas zajmujący to stanowisko okresowo Wojciech Harpula wraca do krakowskiego oddziału spółki, będzie kontynuował pracę jako dyrektor online.

Harpula od grudnia 2020 roku zastępował Sylwię Szewc-Koryszko, która przebywa na zwolnieniu. Pokora również będzie pełnił funkcję tymczasowo, do jej powrotu.

Jak ustalił "Press", w ubiegłym tygodniu oddział Polska Press w Lublinie odwiedziła członkini zarządu spółki Dorota Kania. Wcześniej miała odwiedzić krakowski oddział, tam jednak nie doszło do zmian.

Pokora do "Kuriera Lubelskiego" przechodzi z Polskiego Radia Lublin, gdzie był reporterem i publicystą, a od 2016 roku kierownikiem redakcji internetu. W przeszłości był fotoreporterem "Gazety Polskiej", a także współzałożycielem i redaktorem naczelnym Internetowej Telewizji Lublin. Współpracował m.in. z "Rzeczpospolitą", Radiem Plus i Radiem Wnet. Przewodniczący Komisji Interwencyjnej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i prezes oddziału lubelskiego SDP. Wiceprezes Klubu Sportowego Wisła Puławy.

(JSX, 20.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.