Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial według pomysłu Górskiego gromadził w Polsacie 890 tys. widzów

Polsat, emitując serial z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem, miał średnio 6,52 proc. udziału w rynku (fot. materiały prasowe)

Średnio 890 tys. widzów śledziło w Polsacie nowy serial komediowy "Piękni i bezrobotni" według pomysłu Roberta Górskiego.

Polsat pokazywał serial od 6 marca w soboty o 21 (co tydzień po dwa odcinki). Stacja, emitując "Pięknych i bezrobotnych", miała średnio 6,52 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej - mniej niż TVP 2 (14,41 proc.) i TVP 1 (6,66 proc.), ale więcej od TVN (5,78 proc.).

W grupie komercyjnej udział Polsatu był nieznacznie niższy - 6,43 proc. Dla porównania w tym czasie udział TVP 2 wynosił 13,5 proc., TVN - 8,12 proc., a TVP 1 - 4,13 proc.

"Piękni i bezrobotni" opowiadali o współczesnych problemach Polaków. W serialu Robert Górski i Mikołaj Cieślak grają przyrodnich braci, których połączył wspólny kredyt. Zrealizowany został przez Jake Vision DGA Studio w koprodukcji z IZK.

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 20.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.