Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy pokaże rozgrywki polskiej Ekstraligi rugby

Do końca sezonu fazy zasadniczej Kanał Sportowy pokaże pięć spotkań oraz mecz o trzecie miejsce 3 lipca (screen Youtube.com/Kanał Sportowy)

Kanał Sportowy nabył prawa do pokazywania najwyższej klasy rozgrywkowej rugby, czyli polskiej Ekstraligi na swoim youtubowym kanale. Pierwszy mecz będzie transmitowany 1 maja. 

Do końca sezonu fazy zasadniczej Kanał Sportowy pokaże pięć spotkań oraz mecz o trzecie miejsce 3 lipca. Pierwsza transmisja meczu Skra Warszawa - Arka Gdynia odbędzie się 1 maja. Zmagania będzie komentował m.in. były trener reprezentacji i legenda polskiego rugby Andrzej Kopyt. 

- Będziemy już nie tylko mówili o sporcie, ale też pokazywali sport. To nas otwiera na nowych widzów i wskazuje, że nie jesteśmy już tylko kanałem publicystycznym - mówi Tomasz Smokowski, jeden z twórców Kanału Sportowego.

Polski Związek Rugby, który jest właścicielem praw do nadawania, podpisał także umowę na transmisję z TVP Sport. Telewizja Polska pokaże mecz finałowy i jeden mecz z każdej kolejki. 

Kanał Sportowy już pokazywał transmisje z walk bokserskich i meczów piłkarskich A klasy.

(BAE, 20.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.