Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir Jastrzębowski zapowiada powrót do mediów

Sławomir Jastrzębowski, zanim przeszedł do PR, był redaktorem naczelnym "Super Expressu" (screen Youtube.com/Telewizja Republika)

Sławomir Jastrzębowski odchodzi z agencji R4S Consulting, w której był partnerem. Zapowiada, że wraca do mediów. Z ustaleń "Press" wynika, że chce przejąć Salon24.pl.

"Fantastyczne 3 lata w @R4S_consulting. Ta przygoda dziś się kończy. Panowie @AdamHofman @IgorJanke @pietryszyn Mariusz Sokołowski, @mwiorkiewicz DZIĘKUJĘ! Napięty biceps Nieźle Dłoń zaciśnięta w pięść Wracam do mediów" - napisał Sławomir Jastrzębowski na Twitterze.

Z nieoficjalnych informacji "Press" wynika, że Sławomir Jastrzębowski zamierza przejąć serwis Salon24.pl od Bogny Janke, żony Igora Jankego, obecnie partnera w agencji R4S. Według źródeł Salon24 ma zostać przekształcony w serwis informacyjny.

Sławomir Jastrzębowski poinformował w SMS-ie, że nie może rozmawiać i prosi o wiadomość, jednak nie odpisał na pytania w niej zawarte.

Sławomir Jastrzębowski odszedł z mediów w 2018 roku, kiedy został partnerem w R4S Consulting, agencji, którą założyli Adam Hofman, były poseł i rzecznik PiS, Mariusz Sokołowski, były rzecznik prasowy komendanta głównego policji, i Michał Wiórkiewicz, były doradca premierów. Jastrzębowski nie chciał wówczas rozmawiać o powodach zmiany pracy, ale tak skomentował dołączenie do R4S na Twitterze: "Kochani. Tak. Potwierdzam. Prawda jest taka, że R4S to najlepsi z najlepszych. A teraz będą jeszcze lepsi;) I jedziemy".

Zanim przeszedł do PR, był redaktorem naczelnym "Super Expressu" od grudnia 2007 roku, a od października 2014 roku - naczelnym Grupy Super Express. Wcześniej pracował m.in. w łódzkim oddziale Telewizji Polskiej, "Dzienniku Łódzkim", a od 2003 roku w "Fakcie" jako reporter, następnie szef działu Wydarzenia i od 2005 roku zastępca redaktora naczelnego.

(BAE, KOZ, PTD, 16.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.