Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Królewskie promuje się historiami bohaterów warszawskich dzielnic

W sprzedaży jest obecnie piwo Królewskie w opakowaniach z limitowanej edycji

Grupa Żywiec rusza z komunikacją marki Królewskie. W ramach kampanii „Znani z Warszawy” przygotowano cykl historii o bohaterach stołecznych dzielnic.

Królewskie kontynuuje kampanię z lat poprzednich, w których konsumenci odkrywali dzielnice Warszawy, jej symbole i nieoczywiste miejsca. W tegorocznej odsłonie marka koncentruje się przede wszystkim na konsumentach. "Tym razem opowiadamy warszawską historię przez pryzmat jej mieszkańców" – informuje Mariusz Brzeziński, brand manager marki Królewskie w Grupie Żywiec. „Znani z dzielnic” to 18 historii m.in. rzemieślników i miejskich aktywistów. Cykl można oglądać na profilu marki na Facebooku.

W sprzedaży jest obecnie piwo Królewskie w opakowaniach z limitowanej edycji. Kolekcja składa się z 18 projektów puszek i butelek poświęconych każdej z dzielnic, a także trzech grafik dedykowanych całej Warszawie oraz trzech stworzonych z myślą o konsumentach z innych mazowieckich miejscowości. Elementem grafiki jest kształt dzielnicy oraz hasło: Znany z Mokotowa, Ursynowa, Ochoty itd. W centrum Warszawy ma powstać mural Królewskiego, a jego bohaterami będą konsumenci, którzy nadeślą organizatorom przedsięwzięcia swoje zdjęcie.

Wszystkie działania wspierać będzie komunikacja display, a także reklama zewnętrzna oraz materiały promocyjne w punktach sprzedaży. Autorami konceptu oraz komunikacji 360 i projektu limitowanych opakowań jest agencja TWIN.digital collective, która we wrześniu 2020 roku wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki Królewskie. Warszawski mural stworzy Good Looking Studio, a działania PR realizuje Big Names. Media zaplanował i zakupił Starcom.

(AMS, 15.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.