Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Staniszewska zastępczynią dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej Agory

Agata Staniszewska od 2015 roku jest rzeczniczką prasową Agory (fot. Piotr Molecki/East News)

Agata Staniszewska, rzeczniczka Agory, od kwietnia jest jednocześnie zastępczynią dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej spółki. W styczniu do działu komunikacji dołączyła Bożena Josypenko, a w lutym powróciła do niego Paulina Rydzek.

Dyrektorką komunikacji Agory jest od 2014 roku Nina Graboś, która od listopada ub.r. łączy zadania szefowej zespołu ds. PR i relacji inwestorskich z rolą szefowej biura zarządu spółki.

Staniszewska będzie wspierać ją w zarządzaniu działaniami PR i w realizacji strategicznych projektów. Będzie także prowadzić projekty z zakresu korporacyjnego i finansowego PR, relacji z mediami i kreowania wizerunku publicznego spółki. Zajmie się też m.in. wsparciem PR dla projektów cyfryzacyjnych Grupy Agora i działań Grupy Radiowej Agora, a także doradztwem PR dla podmiotów w grupie kapitałowej.

Staniszewska związana jest ze spółką od ponad 14 lat. Od 2015 roku jest rzeczniczką prasową Agory. Wcześniej zajmowała się prowadzeniem działań PR i CSR w Instytucie Monitorowania Mediów oraz w agencji Pegasus PR.

W zespole komunikacji Agory są także Anna Fidos, która od lutego 2021 roku odpowiada za projekty z obszaru PR i CSR, Bożena Josypenko, która dołączyła do działu w styczniu (wcześniej związana była z Bankiem Pekao SA), oraz Paulina Rydzek, która w lutym powróciła po dłuższej nieobecności.

Press

Od lewej: Anna Fidos, Paulina Rydzek, Nina Graboś, Agata Staniszewska, Bożena Josypenko (fot. materiały prasowe)

(JSX, 14.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.