Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polskiego Radia po niespełna 1,5 miesiąca odchodzi dyrektor agencji promocji

To kolejna zmiana kadrowa w agencji w ciągu ostatniego roku (fot. Piotr Molecki/East News)

Paweł Wochowski nie jest już dyrektorem agencji promocji Polskiego Radia - ustalił "Press".

Ze stanowiska odwołała go prezeska radia Agnieszka Kamińska. Wochowski mówi "Press", że w poniedziałek był jego ostatnim dniem pracy. - Rozstaję się z firmą. Nie będę tego komentować - ucina. 

Z naszych informacji wynika, że Paweł Wochowski miał umowę czasową do końca sierpnia. Polskie Radio na nasze pytanie w tej sprawie w poniedziałek nie odpowiedziało.

Paweł Wochowski objął stanowisko dyrektora agencji promocji na początku marca. Po jego odejściu p.o. dyrektorem został Zbigniew Lazar, który przed przyjściem Wochowskiego sprawował funkcję pełnomocnika zarządu spółki ds. promocji i kierował agencją. 

W 2020 roku przez kilka miesięcy dyrektorką agencji promocji była Joanna Gepfert. Później kierowała nią wicedyrektorka Ewa Michalak.

Paweł Wochowski w przeszłości był m.in. dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej Grupy Azoty oraz dyrektorem komunikacji i marketingu Anwilu.

(KOZ, 13.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.