Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martyna Wojciechowska startuje z autorskim kanałem na YouTube

Nowe odcinki mają się pojawiać co dwa tygodnie (screen: Youtube.com/DALEJ Martyna Wojciechowska)

Dziennikarka telewizyjna Martyna Wojciechowska zapowiedziała uruchomienie kanału o nazwie "Dalej" na YouTube, na którym będzie prowadzić wywiady z inspirującymi ludźmi. Rozmowy mają ukazywać się też w formie podcastów. Premierowy odcinek w najbliższą środę.

W autorskim programie dziennikarka ma przeprowadzać rozmowy z osobami, które "inspirują, dają energię do działania, chodzą własnymi ścieżkami i szukają odpowiedzi na pytanie, co jest w życiu naprawdę ważne".

Do założenia kanału na YouTube dziennikarkę znaną głównie z TVN przekonała córka. "Moja 13-letnia córka powiedziała, że pracowanie w telewizji jest lamerskie i jeśli chcę być naprawdę cool, to muszę mieć kanał na YouTube i nagrywać podcasty" - powiedziała Wojciechowska w filmie zapowiadającym uruchomienie kanału.

Premierowy odcinek na kanale dziennikarki podróżniczej ma zostać opublikowany w środę o 20. Rozmowy będą pojawiać się także w formacie audio na platformie Spotify. Nowe odcinki mają być publikowane co dwa tygodnie.

(BAE, 13.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.