Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezeska Polskiego Radia tymczasowo przejęła obowiązki dyrektora Trójki

Agnieszka Kamińska w czwartek prawdopodobnie poprowadzi cotygodniowe kolegium Programu III (fot. Piotr Molecki/East News)

Prezeska Polskiego Radia Agnieszka Kamińska tymczasowo przejęła obowiązki dyrektora i redaktora naczelnego Programu III Polskiego Radia - dowiedział się "Press".

Z naszych informacji wynika, że ma to związek z nieobecnością Pawła Kwiecińskiego, od połowy marca p.o. dyrektora radiowej Trójki.

Informację na ten temat uzyskaliśmy w trzech źródłach, ale Monika Kuś z biura zarządu Polskiego Radia przekonuje, że "najwyraźniej ktoś Państwa wprowadził w błąd - nie po raz pierwszy" i stwierdza, że obowiązki dyrektora Programu III pełni Paweł Kwieciński.

Nasi rozmówcy opowiadają, że Agnieszka Kamińska w czwartek prawdopodobnie poprowadzi cotygodniowe kolegium w Programie III.

W Trójce stanowisko zastępcy dyrektora zajmuje dziennikarz muzyczny Marek Wiernik.

(KOZ, 13.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.