Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Smoleńsk" nie jest już najgorzej ocenianym filmem w serwisie IMDb

(screen Youtube.com/KinoSwiatPL)

Średnia ocena filmu "Smoleńsk" w serwisie IMDb, która w niedzielę była rekordowo niska, wzrosła z 1,2 pkt do 3,5 pkt na 10 możliwych. Teraz film zajmuje 50. miejsce. 

Po wpisach w mediach społecznościowych m.in. tygodnika "NIE" i Make Life Harder internauci masowo ruszyli na międzynarodowy portal filmowy IMDb, aby wystawić negatywną ocenę filmowi "Smoleńsk".

„SMOLEŃSKOWI” BRAKUJE LEKKO PONAD 2000 NEGATYWNYCH OCEN, BY ZOSTAŁ NAJGORSZYM FILMEM ŚWIATA NA LIŚCIE IMDB. NIE MUSZĘ CHYBA MÓWIĆ, CO Z TYM ZROBIĆ.

Opublikowany przez Tygodnik NIE Niedziela, 11 kwietnia 2021

Jeszcze na początku 2021 roku zajmował 95. miejsce. W niedzielę wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia najgorszych filmów w serwisie IMDb, z oceną 1,2. W poniedziałek przed południem ocena filmu wyniosiła 3,5. Produkcję oceniło ponad 12 tys. użytkowników. 

Serwis IMBd to międzynarodowa baza danych dotycząca filmów, programów telewizyjnych i gier wideo. Zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać i komentować produkcje, przyznając im gwiazdki od 1-10. Na podstawie ich głosów tworzone są listy najlepszych oraz najgorszych tytułów.

Film "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego swoją premierę miał w 2016 roku. W miniony weekend w związku z obchodami 11. rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku film został wyemitowany w TVP1.

(BAE, 12.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.