Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Ryś będzie zarządzał kreacją w Havas Creative Group

Rafał Ryś ma ponad 17-letnie doświadczenie w branży (fot. materiały prasowe)

Rafał Ryś, ostatnio na stanowisku associate creative director w Saatchi & Saatchi, 19 kwietnia zaczyna pracę w Havas Creative Group. Przejmie zarządzanie ponad 30-osobowym działem kreacji.

Wakat na stanowisku szefa kreacji w Havas Creative Group był od lipca ub.r., kiedy z agencją pożegnał się Marcin Mroczek (obecnie creative director Freundschaft).

Rafał Ryś pracował m.in. w agencjach Change Integrated, Havas, McCann Erickson, Isobar i Saatchi & Saatchi, z którą był związany od kwietnia 2018 roku. Wcześniej przez cztery lata pracował w Grey jako deputy creative director. Pracował dla takich marek, jak: Reckitt Benckiser, Peugeot, Citroën, BMW, Ikea, Pekao, L’Oréal, Wedel, Link4, Play, Polpharma, Disney, MTV, Volvo, Empik, mBank, Samsung.

(AMS, 12.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.