Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do ośmiu osób będzie liczyć ekipa TVN Grupa Discovery na IO w Tokio

Discovery ma pełne prawa do transmisji igrzysk (fot. Pixabay.com)

Z TVN Grupa Discovery Polska na letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio poleci maksymalnie osiem osób. W Polsce przy obsłudze transmisji pracować będzie 100-120 osób.

"Mając na uwadze sytuację pandemiczną, wysyłamy do Tokio tyle osób, ile jest niezbędne, aby w najlepszy możliwy sposób relacjonować igrzyska dla polskich widzów" - informuje "Press" biuro prasowe TVN Grupa Discovery. Wysłannicy będą relacjonować igrzyska m.in. dla Eurosportu i TVN 24. 

Nadawca szacuje, że w Polsce w obsłudze transmisji pracować będzie 100-120 osób.

Discovery ma pełne prawa do transmisji imprezy. W Eurosport 1 i Eurosport 2 planowanych jest ponad 400 godzin relacji. Igrzyska będzie można oglądać także w serwisie Eurosport Player.

Sublicencję od Discovery mają Telewizja Polska oraz Polskie Radio. Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia.

(KOZ, 09.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.