Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spotlight Agency realizuje kampanię marki Physiogel

W kampanii biorą udział influencerki Julia Żugaj i Agata Fąk (fot. materiały prasowe)

Agencja influencer marketingu Spotlight Agency nawiązała współpracę z marką Physiogel (Aristo Pharma), dla której przygotowała kampanię edukacyjną.

Kampania prowadzona jest pod hasłem "Nie pomagasz, to nie przeszkadzaj", w której podkreślono szkodliwe skutki wykorzystywania substancji drażniących w produkcji kosmetyków. W ramach prowadzonych działań marka stworzyła stronę Nptnp.pl, na której opisuje potencjalnie szkodliwe składniki dodawane do kosmetyków, jak chlorek sodu czy wazelina.

Działania reklamowe prowadzone są przede wszystkim w mediach społecznościowych. W kampanii biorą udział influencerki Julia Żugaj i Agata Fąk. W komunikacji podkreślono, że część dochodu ze sprzedaży produktów marki Physiogel przeznaczona jest na wsparcie Fundacji dla Szczeniąt Judyta oraz Fundacji Serce dla Zwierząt.

Za koncept kreatywny i koordynację działań odpowiada zespół marketingowy Aristo Pharma we współpracy ze Spotlight Agency.

(IKO, 07.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.