Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Książę Harry i Meghan produkują pierwszy serial dla Netflixa

Meghan i Harry umowę z Netflixem podpisali we wrześniu ub.r. (fot. Wikimedia Commons)

Książę Harry i Meghan Markle wyprodukują swój pierwszy serial dla Netflixa. Dokument skupi się na sportowcach rywalizujących w Invictus Games.

Archewell Audio, firma produkcyjna należąca do książęcej pary, we wrześniu podpisała wieloletnią umowę z serwisem streamingowym. Serial ma opowiadać o przyszłorocznych zawodach w Hadze (przeniesionych z tego roku ze względu na pandemię). To ich pierwsza produkcja. Dotyczyć będzie przygotowań i zakulisowych wydarzeń związanych z imprezą.

Invictus Games to obejmujący wiele dyscyplin sportowych projekt stworzony w 2017 roku przez księcia Harry'ego. Udział biorą w nim weterani wojenni, ranni i kontuzjowani w misjach wojskowych w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami.

Książę Harry jest producentem wykonawczym serialu. "Heart Invictus" wyreżyseruje Orlando von Einsiedel, a Joanna Natasegara będzie pełnić rolę głównego producenta.

Wcześniej para stworzyła nagrodzony w 2017 roku Oscarem krótkometrażowy dokument "Białe Hełmy", także dla Netflixa.

(MAC, 08.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.