Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

OLX startuje z reklamowym serialem nawiązującym do filmu "Fanatyk"

W spotach zagrał Piotr Cyrwus (screen: YouTube/OLX Polska)

OLX w kampanii promującej ofertę wypożyczalni nawiązuje do filmu "Fanatyk" z 2017 roku.

Film "Fanatyk" w reżyserii Michała Tylki zrealizowano w ramach projektu Małopolskie Studio Debiutów. Kampanię OLX pt. "Fanatyk. Historia prawdziwa" zrealizowano w formie czteroodcinkowego mockumentu przedstawiającego losy filmowej rodziny Gałeckich jakiś czas po wydarzeniach z filmu "Fanatyk".

Reżyserem serialu jest Michał Tylka, który odpowiada też za scenariusz, tak samo jak Malcolm XD, który był scenarzystą "Fanatyka". Koncept kreatywny powstał w agencji 23Heroes. Całość wyprodukował dom produkcyjny F25. W obsadzie serialu pojawili się aktorzy z "Fanatyka": Piotr Cyrwus (Andrzej Gałecki), Anna Radwan (Wioletta Gałecka), Mikołaj Kubacki (Kuba Gałecki), Dariusz Kowalski (szef koła wędkarskiego).

"To projekt z pogranicza filmu, reklamy, branded contentu. Ważne jest to, że jest to przede wszystkim rozrywka dla widzów i nie jest postrzegana jak reklama. (...) Dokumentalna forma reportażu podbija wiarygodność filmu i na tym właśnie budowany jest komizm" - mówi Marcin Dworucha, managing director w F25 Production House.

"Fanatyk. Historia Prawdziwa" emitowany jest od 7 kwietnia na kanałach social mediowych marki OLX.

(AMS, 08.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.