Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Pałasiński z podcastem w Natemat.pl

"Allegro ma non troppo" to termin muzyczny, który potocznie oznacza "wesoło, ale nie za bardzo" (fot. materiały prasowe)

Jacek Pałasiński prowadzi w serwisie naTemat.pl (Glob360) autorski wideopodcast "Allegro ma non troppo, czyli godzina z Jackiem".

Pałasiński rozmawia w nim na "istotne tematy, z lekkim przymrużeniem oka". Gośćmi pierwszych odcinków byli Krystyna Janda i fizyk prof. Łukasz Turski.

Kolejne odcinki będą dostępne w niedziele w serwisie naTemat.pl, na YouTube, Facebooku i Spotify. Ramówka naTemat.pl liczy już siedem autorskich programów, niedługo mają pojawić się kolejne.

Jacek Pałasiński niedawno rozstał się z TVN 24, z którym związany był przez 20 lat, występował na antenach TVN 24 i TVN 24 BiS jako komentator. Wcześniej przygotowywał "Tydzień według Jacka" w TVN 24 BiS i "Świat według Jacka" w TVN 24. W latach 2004-2006 Pałasiński był korespondentem TVN 24 w Rzymie. Wcześniej, od 1995 roku, pracował jako rzymski korespondent Radia Zet.

(JSX, 07.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.