Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mniej niż milion widzów ogląda "Power Couple" w TVN

"Power Couple" prowadzi Olivier Janiak (fot. materiały prasowe)

Średnio 956 tys. widzów przyciąga do TVN reality show "Power Couple" z udziałem znanych osób, jedną z wiosennych nowości stacji.

TVN pokazuje program w soboty o 20, od 20 marca. Stacja, emitując "Power Couple", ma średnio 6,73 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej - mniej niż TVP 2 (12,03 proc.), TVP 1 (9,96 proc.) i Polsat (8,61 proc.). W grupie komercyjnej TVN uzyskuje lepszy rezultat - 9,15 proc., ale wciąż przegrywa z TVP 2 (11,23 proc.) i Polsatem (9,51 proc.).

W programie "Power Couple" widzowie oglądają zmagania par, które na trzy tygodnie zamieszkują ze sobą w wilii. Są to: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubikowie, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. W każdym odcinku pojawiają się się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Reality show prowadzi Olivier Janiak.

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 07.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.