Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Gintrowska została prezeską PMPG Polskie Media

Katarzyna Gintrowska zastąpiła Ilonę Weiss w zarządzie PMPG Polskie Media (fot. materiały prasowe)

Rada nadzorcza PMPG Polskie Media po trzech miesiącach zdecydowała o zmianie prezeski spółki - Ilonę Weiss zastąpiła Katarzyna Gintrowska.

Katarzyna Gintrowska w PMPG pracuje od powstania tej firmy, czyli od 1998 roku. Była redaktor naczelną magazynu "Dlaczego", dyrektor zarządzającą mediami i agencją BTL Point Group oraz prezeską zarządu Fundacji Tygodnika "Wprost".

W zarządzie PMPG Gintrowska będzie pracować z Jolantą Kloc (wiceprezes ds. finansowych).

Ilona Weiss, która była prezeską PMPG od stycznia, objęła stanowisko prezesa zarządu B-8 International AG, nowo utworzonej spółki w Szwajcarii. W organie zarządzającym tego podmiotu jest Michał M. Lisiecki – założyciel i większościowy akcjonariusz PMPG Polskie Media SA oraz Fabian Kar Ping Wong z North Summit Capital GP Limited i Yeming Wang z Quadtalent Europe Limited.

Spółkami zależnymi PMPG są AWR Wprost (wydawca "Wprost") i Orle Pióro (wydawca "Tygodnika do Rzeczy"). 

(BAE, 01.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.