Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kossakowski, Kempa i Woźniak-Starak z nowymi audycjami w newonce.radio

Wiosenny sezon newonce.radio promuje audioopowieść, której narratorem jest raper Sokół (fot. materiały prasowe)

W wiosennej ramówce newonce.radio, która ruszyła 29 marca, pojawią się nowe audycje. Wśród nich m.in. program "Ekstremalna proza życia" Przemysława Kossakowskiego oraz audycja rosyjskojęzyczna o wschodnioeuropejskim rapie. Do składu porannej audycji, czyli "Bolesnego poranka", dołączy od kwietnia dziennikarka sportowa Maja Strzelczyk. 

Po krótkiej przerwie na antenę newonce.radio powraca Agnieszka Woźniak-Starak, która razem z Agnieszką Szydłowską poprowadzi audycję lifestylową "Era Wodnika". Program nie ma jeszcze stałej pory emisji.

Do newonce.radio powraca też stand-uper Michał Kempa, który od połowy kwietnia w poniedziałki o 13.00 wraz z Arturem Kurasińskim, specjalistą w dziedzinie nowych technologii, będą rozmawiać o rynku technologicznym. Kempa poprowadzi też program "Król Kempa" z muzykiem Błażejem Królem.

W nowym sezonie newonce.radio będzie nadawało audycję o wschodnioeuropejskim rapie, czyli "Pakchenko", która wystartuje w czwartek o 23.00. Program będzie prowadzony w całości w języku rosyjskim.

W nowej ramówce pojawi się również audycja "Fathers", przygotowywana przez Wojciecha Ponikowskiego i Michała Kukawskiego, redaktorów związanych z międzynarodowym kwartalnikiem ukazującym się pod tym samym tytułem. Audycja będzie emitowana w środy raz na dwa tygodnie o godz. 13.00. Nowością będzie także program "ADventures", komentarz i środowiskowy głos ze świata reklamy przekazywany przez Dawida Kaźmierczaka. Na antenie radia pojawiać się będzie raz na dwa tygodnie w czwartki o 12.00.

W newonce.radio w co drugą środę o godz. 20.00 będzie nadawana autorska audycja Joanny Okuniewskiej i Bartka Czarkowskiego "Tu Czarkowski, Tam Okuniewska". Z kolei "Girls In Da Hood" Tycjany i Young Leosi, "Zu x Za" Zuzy OK i Zuzy Zielińskiej, "Tlen" Janigunza i Kawiora to nowe muzyczne pasma newonce.radio, których pora emisji nie jest jeszcze potwierdzona. Podobnie jak w przypadku nowego formatu "To nie tylko film", czyli krótkich podcastów przybliżających ciekawostki o kultowych filmach, przygotowanych we współpracy ze stacją telewizyjną TNT.

Do końca czerwca na antenie będą pojawiały się również programy i podcasty stworzone wspólnie z Festiwalem Audioriver oraz audycje specjalne przygotowywane wspólnie z dziennikarzami magazynu "Press".

W paśmie sportowym, stworzonym wspólnie z redakcją newonce.sport, pojawią się nowe audycje, w tym cotygodniowy komentarz Michała Treli do wydarzeń na boiskach Ekstraklasy oraz program realizowany z Polską Ligą Esportową.

Wiosenny sezon w newonce.radio promuje audioopowieść będąca swobodną interpretacją wydarzeń antenowych. Jej narratorem jest raper Wojciech Sokół, właściciel marki Prosto i wydawca książek. Wiosenna ramówka będzie trwała do końca czerwca.

W radiu już wiosna i kilkanaście nowych audycji

Opublikowany przez newonce.net Poniedziałek, 29 marca 2021

(BAE, 30.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.