Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Ciszewski na czele działu public affairs w 24/7Communication

Radosław Ciszewski ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie strategii działań public affairs (fot. materiały prasowe)

Radosław Ciszewski dołączył do agencji 24/7Communication jako szef działu public affairs.

W 24/7Communication Ciszewski wraz z podlegającym mu zespołem odpowiada za realizację projektów z zakresu współpracy z interesariuszami.

Radosław Ciszewski ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie strategii działań public affairs (głównie jako freelancer). Pracował dla firm z sektora finansowego, spożywczego, tytoniowego, branży transportowej, energii odnawialnej i technologii. Koordynował kampanie przed referendum akcesyjnym Polski do Unii Europejskiej, a także prowadził działania informacyjne dotyczące UE w Fundacji im. Roberta Schumana. Był też współpracownikiem Ministerstwa Skarbu. Pracował w mediach, był m.in. szefem zespołu redaktorów i wydawcą w kanale gospodarczym TVN CNBC.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 24.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.