Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pietrzyk-Zawadzka i Tomczyk w zarządzie Abstra

Abstra zarządzana jest przez Aleksandra Wandzla (w środku), Aleksandrę Pietrzyk-Zawadzką i Macieja Tomczyka (fot. materiały prasowe)

Do zarządu Abstra (producent treści wideo na YouTube) dołączyli Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka, VP sales & production i Maciej Tomczyk, VP operations.

Pietrzyk-Zawadzka i Tomczyk od marca zarządzają Abstra wraz prezesem Aleksandrem Wandzlem. Firma podkreśla, że zmiana wynika ze strategii wdrożonej w ub.r., według której Abstra skupia się na produkcji kanałów dla marek, produkcjach komercyjnych i działaniach branded content w kanałach własnych.

W nowej strukturze zarządzającej Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka odpowiada za sprzedaż i produkcję. Z firmą związana jest od roku jako dyrektorka sprzedaży i realizacji komercyjnej (wcześniej pracowała Grupie Wirtualna Polska, m.in. jako dyrektorka ds. branded content video).

Z kolei Maciej Tomczyk odpowiada za finanse, administrację i procesy operacyjne w organizacji. Z Abstra związany jest od 2018 roku – dołączył wtedy jako kierownik działu finansowego. Wcześniej pracował w strukturach Legii Warszawa jako kontroler finansowy.

W marcu 2020 roku z zarządu odeszli Maciej Szwarc i założyciele firmy, czyli prowadzący kanał Abstrachuje.tv: Robert Pasut, Rafał Masny i Cezary Jóźwik. Aleksander Wandzel kieruje firmą od maja ub.r. W marcu 2021 roku Rafał Masny odszedł z kanału Abstrachuje.tv, pozostając udziałowcem spółki Abstra. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 24.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.