Dział: RADIO

Dodano: Marzec 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W czwartym kwartale newonce miał prawie 3 mln odsłuchań podcastów

Najpopularniejszym podcastem w newonce były "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" (fot. Newonce.net)

W ostatnim kwartale 2020 roku liczba odsłuchań podcastów newonce.radio wzrosła o 165 proc. w porównaniu z analogicznym okresem w 2019 roku. Wydawca podwoił liczbę produkowanych podcastów.

Newonce.radio w czwartym kwartale 2020 roku produkowało 72 podcasty. To o 39 produkcji więcej, niż w czwartym kwartale 2019 roku. Wzrosła też liczba odsłuchań, która wyniosła 2,96 mln (wzrost o 165 proc. w porównaniu z analogicznym okresem w 2019 roku).

Najpopularniejszym podcastem w newonce były "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski". Najwięcej odsłuchań miał odcinek ze stand-uperem Rafałem Paczesiem.

Ponad połowa (55 proc.) odbiorców podcastów newonce to mężczyźni. Najliczniej słuchają osoby w wieku 25-34 lat (35 proc.), a największa grupa słuchaczy pochodzi z Warszawy (22 proc.) i z Krakowa (7 proc.). 

Podcasty newonce.radio są dostępne na stronie radia, w serwisach: Spotify, Tidal, Apple Podcasts, Mixcloud, Stitcher i TuneIn.

(BAE, 23.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.