Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kraśko, Kossakowski i Mielewski wśród laureatów Telekamer 2021

W kategorii Prezenter informacji Telekamerę zdobył Piotr Kraśko (screen YouTube.com/TV Puls)

W środę wieczorem po raz 24. rozdano statuetki Telekamer. Piotr Kraśko wygrał w kategorii Najlepszy prezenter informacji, Przemek Kossakowski jako Osobowość telewizyjna, a Jerzy Milewski w kategorii Komentator sportowy. 

Gala nagród przyznawanych przez czytelników "Tele Tygodnia" była transmitowana w TV Puls (w piątek wieczorem powtórka w Puls 2). Telekamery przyznawane są za osiągnięcia telewizyjne.W kategorii Najlepszy prezenter informacji triumfował Piotr Kraśko z "Faktów" TVN. Z kolei Przemek Kossakowski, autor programów w telewizji TTV, wygrał w kategorii Osobowość telewizyjna. Wśród prezenterów pogody największe uznanie zebrał Bartek Jędrzejak, znany z programu "Dzień dobry TVN". W kategorii Komentator sportowy zwyciężył Jerzy Milewski z Polsat Sport.

Spośród programów rozrywkowych statuetkę otrzymali twórcy "Nasz nowy dom", emitowanego w Telewizji Polsat. 

Poza regularnymi statuetkami w tym roku wręczono dwie nagrody specjalne. Człowiekiem Roku została tenisistka Iga Świątek, a Produkcją Roku - akcja #Hot16Challenge.

Galeria: Polscy laureaci World Press Photo

(PTD, 11.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.