Dział: RADIO

Dodano: Marzec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Edmund Kowalski w radzie nadzorczej Radia Katowice

Jan Edmund Kowalski od 2017 roku jest dyrektorem Biura Programu "Niepodległa" (fot. materiały prasowe)

Rada Mediów Narodowych powołała dyrektora Biura Programu "Niepodległa" Jana Edmunda Kowalskiego do rady nadzorczej Radia Katowice.

Jan Edmund Kowalski został wybrany głosami polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy mają większość w RMN. Kontrkandydatem Kowalskiego był zaproponowany przez Juliusza Brauna były prezes śląskiego oddziału Polska Press Zenon Nowak.

Jan Edmund Kowalski od 2017 roku jest dyrektorem Biura Programu "Niepodległa", które łączy różne inicjatywy organizowane z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Biuro realizuje swoje zadania zgodnie z założeniami Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022, którego głównym celem jest - jak czytamy na jego stronie - wzmocnienie poczucia wspólnoty obywatelskiej.

Wcześniej - od 2009 roku - Kowalski pracował w Narodowym Centrum Komunikacji, ostatnio jako kierownik działu komunikacji.

Jan Edmund Kowalski w radzie nadzorczej Radia Katowice zajął miejsce Henryka Góraka, który zrezygnował.

Podczas środowego posiedzenia RMN nie zajęła się uzupełnieniem składu rady nadzorczej Radia Szczecin. Jedynym kandydatem na członka rady jest wiceprezes Banku Pekao SA Krzysztof Kozłowski.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.