Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ludzie Trumpa pracują dla Fox News

Donald Trump to 45. prezydent USA w latach 2017–2021 (fot. Gage Skidmore, WikimediaCommons)

Ważni przedstawiciele administracji Donalda Trumpa trafili do ośrodków analitycznych, a także do mediów. Była rzeczniczka Białego Domu, Kayleigh McEnany, dołączyła do stacji telewizyjnej Fox News.

Dla konserwatywnej stacji już wcześniej pracę rozpoczął Larry Kudlow, szef doradców ekonomicznych Trumpa. W Fox Business codziennie prowadzi program ekonomiczny "Kudlow". Regularnym gościem w Fox jest były sekretarz stanu USA Mike Pompeo, który na antenie negatywnie ocenia dyplomatyczne działania nowej administracji. Kayleigh McEnany, zanim trafiła do administracji Trumpa, współpracowała już z Fox, a także z CNN.

Mike Pence, do niedawna wiceprezydent, został współpracownikiem konserwatywnego think tanku Heritage Foundation. Na łamach związanego z nim portalu The Daily Signal opublikował m.in. tekst dowodzący, że w listopadowych wyborach doszło do „poważnych nieprawidłowości w głosowaniu”. Krytykował także tych, którzy przeprowadzili atak na Kapitol, szkodząc prezydenckiej administracji.  

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 10.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.