Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dawid Szczepaniak w jury Golden Drum 2021

Dawid Szczepaniak z VMLY&R Poland zasiądzie w jury jednej z czterech nowych kategorii (fot. materiały prasowe)

Przewodniczącą jury kategorii One-Channel festiwalu Golden Drum będzie Eva Santos, chief creative officer i założycielka Delirio & Twain z Hiszpanii. W jury tej kategorii zasiądzie także Dawid Szczepaniak, chief creative officer VMLY&R Poland.

Organizatorzy festiwalu postanowili dokonać sporych zmian w jego zasadach. Zamiast dotychczasowych dwóch głównych kategorii: Why i What, wprowadzono cztery nowe: Creative Business Excellence Drum, Craft Drum, One-Channel Drum oraz Omni-Channel Drum.

Jury kategorii Creative Business Excellence Drum będzie obradować pod przewodnictwem Ömür Kula Çapan, prezeski Fundacji Reklamy w Turcji, a jury kategorii Craft Drum - pod przewodnictwem Damisy Ongsiriwattany, współzałożycielki i wykonawczej dyrektor kreatywnej w Sour Bangkok. Przewodniczącym jury kategorii Omni-Channel będzie Fadi Yaish, założyciel i dyrektor kreatywny agencji ‿ and us z Dubaju.

Tegoroczny festiwal Golden Drum, który do tej pory odbywał się w słoweńskim Portorożu, zaplanowano na 13-15 października w formule online. Ponieważ jego edycja w 2020 roku została odwołana z powodu pandemii koronawirusa, w 2021 będą oceniane zgłoszenia z dwóch lat.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 05.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.