Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anita Ryng dyrektorką ds. komunikacji w Ikei Retail

Anita Ryng dołączyła do Ikei Retail trzy lata temu (fot. materiały prasowe)

Anita Ryng objęła stanowisko dyrektorki ds. komunikacji w Ikei Retail, zastępując czasowo nieobecną Katarzynę Broniarek.

Ryng ma odpowiadać m.in. za komunikacyjne wspieranie działań związanych z 60-leciem obecności Ikei w Polsce (27 stycznia 1961 roku Ikea złożyła pierwsze zamówienie w polskiej fabryce na dostawę 500 krzeseł Ögla z drewna bukowego) oraz realizacją długofalowej strategii People & Planet Positive.

Anita Ryng dołączyła do Ikei Retail trzy lata temu jako menedżerka ds. współpracy z sektorem publicznym w dziale komunikacji, od stycznia 2021 roku pełni również funkcję rzeczniczki prasowej Ikei Retail w Polsce, odpowiadając za prowadzenie i rozwijanie strategii komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

 

(AMS, 04.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.