Dział: RADIO

Dodano: Marzec 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy prezenter Radia Wawa

Piotr Grządkowski będzie prezenterem weekendowego pasma Radia Wawa (fot. materiały prasowe)

Piotr Grządkowski, uczestnik zeszłorocznej edycji projektu szkoleniowego Radio Akademii, dołączył do grona prezenterów Radia Wawa (Grupa ZPR Media).

Piotr Grządkowski będzie jednym z prowadzących weekendowe pasmo sieci "Najlepsze polskie hity". Wcześniej nie pracował w radiu.

"Osoby, które biorą udział w Radio Akademii nabywają podstawową wiedzę z zakresu funkcjonowania radia komercyjnego. Mają też szansę na dłużej związać się z radiem. Takie były założenia naszego projektu" - wyjaśnia w komunikacie Norbert Bieńkowski, koordynator projektu Radio Akademia.

Projekt szkoleniowy Radio Akademia, realizowany przez rozgłośnie należące do Grupy ZPR Media, uruchomiono w połowie kwietnia 2018 roku. Szkolenie trwa trzy miesiące i obejmuje m.in. warsztaty prezenterskie, zajęcia z formatowania muzycznego czy emisji głosu.

(KOZ, 04.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.