Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyła kampania wizerunkowa banków w Polsce

Startująca kampania to pierwsza tak duża akcja wizerunkowa sektora bankowego w Polsce (fot. materiały prasowe)

Trwa kampania wizerunkowa organizowana przez Związek Banków Polskich pod hasłem „Banki w Polsce – tak nowoczesne, że nawet nie zauważasz, że z nich korzystasz”. Za jej realizację odpowiada wybrana w przetargu FCB Bridge2Fun.

Celem kampanii jest pokazanie, że klienci banków w Polsce mają dostęp do jednej z najnowocześniejszych bankowości w Europie, a jej usługi są dziś tak intuicyjne, że często nawet nie zauważamy korzystania z nich. Co za tym idzie – nie zdajemy sobie sprawy z wysiłku włożonego w stworzenie tak zaawansowanych technologii.

Organizatorem kampanii jest Związek Banków Polskich we współpracy z bankami członkowskimi. Jest to pierwsza tak duża kampania wizerunkowa tego sektora w Polsce stworzona dzięki współpracy banków. Celem kampanii jest promocja polskiej bankowości, a nie poszczególnych podmiotów. Kampania wizerunkowa zbiega się z 30-leciem Związku Banków Polskich.

Kampania obejmuje działania w telewizji i internecie. Wykorzystane są 30- oraz 15-sekundowe spoty, pokazujące nowoczesne usługi bankowe: płatności telefonem, zakładanie konta z selfie czy błyskawiczne przelewy.

Komunikację wizerunkową uzupełnia landing page Bankiwpolsce.pl. Na stronie znajdują się pogłębione informacje nt. nowoczesnej bankowości, statystyki dotyczące skali działania tego sektora i jego obecności w codziennym życiu, a także dane pokazujące istotną rolę banków dla gospodarki i społeczeństwa, m.in. w czasach pandemii COVID-19.

Za kreację spotu odpowiada Bridge2Fun, a za zakup mediów Starcom.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 03.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.