Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Włodzimierz Daab prezesem OFBOR

Włodzimierz Daab jest prezesem Grupy 4P (fot. materiały prasowe)

Walne zgromadzenie przedstawicieli Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku wybrało na prezesa Włodzimierza Daaba. Zastąpił Agnieszkę Sorę, która była prezeską przez dwie kadencje.

Daab jest prezesem Grupy 4P, psychologiem klinicznym i psychologiem polityki, a także byłym pracownikiem naukowym Instytutu Psychologii PAN i byłym wiceprzewodniczącym ESOMAR Professional Standards Committee. „W nieodległej perspektywie zakończymy prace nad Kodeksem Dobrych Praktyk w zakresie ochrony danych osobowych w badaniach opinii i rynku. Będzie to kolejna ważna samoregulacja naszej branży” - zapowiada Włodzimierz Daab.

Do zarządu OFBOR na dwuletnią kadencję dołączyli: Mateusz Głowacki, director Ipsos Polska i Krzysztof Siekierski, członek zarządu Kantar Polska. W zarządzie zasiadają również: Maciej Delebis, prezes PBS, Łukasz Mazurkiewicz, prezes ARC Rynek i Opinia, Karolina Zajdel-Pawlak, managing director Nielsen BUY Poland. Z zarządu odeszła była prezes Agnieszka Sora i Alina Lempa (była członkinią zarządu OFBOR przez dwie kadencje).

OFBOR jest związkiem pracodawców skupiającym certyfikowanych dostawców informacji rynkowych oraz wiedzy o zachowaniach konsumenckich.

(IKO, 26.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.