Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janiec i Dolega żegnają się z TVN 24

Aleksandra Janiec prowadziła w TVN 24 "Teleserwis" (fot. Piotr Mizerski/TVN)

TVN 24 rozstaje się z prezenterami Aleksandrą Janiec i Maciejem Dolegą.

Janiec i Dolega prowadzili "Teleserwis", który nie jest już emitowany. Dolega był również prezenterem pogody. Oboje odmawiają "Press" komentarza. O ich odejściu z TVN 24 poinformował serwis Wirtualnemedia.pl. Z naszych informacji wynika, że Dolega o rozstaniu ze stacją dowiedział się w trakcie dyżuru.

Zwolnienia w TVN 24 rozpoczęły się w styczniu. Wśród zwolnionych znaleźli się operatorzy, realizatorzy, asystenci, dokumentaliści i wydawcy. Stacja zrezygnowała również z biur korespondentów w Moskwie i Paryżu. Zakończono współpracę z komentatorem Jackiem Pałasińskim.

Wcześniej, bo pod koniec listopada, ponad 20 osób musiało odejść z biura reklamy TVN Media. Z TVN rozstało się również pięć osób z zarządu: prezes Piotr Korycki, Maciej Maciejowski (odpowiedzialny za digital), Tomasz Marszałł (za marketing), Marcin Barcz (za komunikację) i Agnieszka Trysła (za HR). Z firmą po 20 latach rozstała się też dyrektorka kanałów lifestylowych Małgorzata Łupina.

(KOZ, 26.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.