Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Winnicki otrzyma miejsce na MUX1

KRRiT otrzymała dziewięć wniosków w konkursie na nadawanie na MUX1 (fot. Pixabay.com)

Kanał Silver TV, zaproponowany przez Michała Winnickiego, otrzyma miejsce na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej.

W czwartek Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkurs na miejsce zajmowane dotychczas przez kanał ATM Rozrywka (zdaniem KRRiT nadawca nie wystąpił o przedłużenie koncesji). Regulator przyznał je Michałowi Winnickiemu, który będzie mógł stworzyć na MUX1 stację Silver TV.

W konkursie KRRiT otrzymała dziewięć wniosków. Michał Winnicki zaproponował łącznie trzy kanały. Obok Silver TV były to Tele Rozrywka i TVC Nostalgia. W postępowaniu, obok ATM Grupy, wystartowali także: Telewizja Polsat (Polsat Edu), TVN Grupa Discovery (DMax), Wirtualna Polska Media SA (H!TV), Gaming Tech Esports Media SA ("CD Action") i Red Carpet TV.

(KOZ, 25.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.