Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowości w wiosennej ramówce Telewizji WP

W wiosennej ramówce znalazła się m.in. produkcja własna "Daj się odmienić" (fot. materiały prasowe)

Na wiosnę Telewizja WP przygotowała nowości, wśród nich programy "Nowy aranż" oraz "Mody na ogrody". W ramówce pojawią się także zagraniczne produkcje, m.in. "Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle". 

"Nowy aranż" to produkcja własna telewizji, w której widzowie zobaczą cały proces aranżacji wnętrza. Program poprowadzi para architektów: Karolina i Paweł Jakubowscy. Pierwszy odcinek w niedzielę 25 kwietnia. 

Kolejną nowością będzie program „Mody na ogrody”. W każdym odcinku prowadzący z pomocą fachowców i bohaterów pokaże, jak zmienić ogródek, aby pasował do potrzeb użytkowników. Premiera w niedzielę 23 maja. Z kolei w programie „Prosto z grilla” prezentowane będą techniki przygotowywania dań z grilla. Pierwszy odcinek 24 kwietnia. 

W wiosennej ramówce znalazła się także ogłaszana już wcześniej produkcja własna Telewizji WP "Daj się odmienić", której gospodarzem będzie Jarosław Juźwin, makijażysta i stylista fryzur.

Wiosną w Telewizji WP pojawią się także zagraniczne produkcje. Wśród nich program "10 lat młodsi w 10 dni" i "Wyścigi Spartan". Będzie także program "Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle", w którym szef kuchni będzie pomagał borykającym się z problemami restauracjom.

Telewizja WP miała w 2020 roku najwyższy udział w widowni spośród kanałów prywatnych nadawców dostępnych z ósmego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. W grupie ogólnej wyniósł 0,57 proc., co oznacza wzrost z 0,47 proc. w 2019 roku, a w komercyjnej 0,67 proc. wobec 0,49 proc. rok wcześniej.

(BAE, 24.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.