Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sierpiński i Grabiński w zespołach Oppo i 24/7Communication

Robert Sierpiński i Damian Grabiński pracują dla Oppo (fot. materiały prasowe)

Oppo, producent urządzeń mobilnych, poszerzył zespół o specjalistę ds. PR - Roberta Sierpińskiego. Jednocześnie do obsługującej go w zakresie public relations agencji 24/7Communication dołączył Damian Grabiński jako lider zespołu obsługującego Oppo.

Robert Sierpiński dołączył do działu PR Oppo. Jako specjalista ds. PR pod kierunkiem Piotra Żaczko, PR managera Oppo, zajmie się pomocą w budowaniu strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej i jej późniejszej realizacji, media i influencer relations oraz w koordynacji pracy z agencją 24/7Communication. Sierpiński ostatnio związany był ze studiem komunikacji Hear You. Wcześniej pracował w RTB House, agencjach Hill + Knowlton i Havas PR. Ponadto jako koordynator ds. PR współodpowiadał za komunikację w HBO Polska.

Z kolei do zespołu technologicznego 24/7Communication dołączył Damian Grabiński jako account manager i lider zespołu Oppo. Odpowiada za ścisłą współpracę z klientem, prowadzenie biura prasowego marki oraz za kreację i koordynację strategii PR oraz wsparcie projektów marketingowych. Ponadto będzie wspierał inne projekty realizowane w dziale technologicznym agencji. Grabiński wcześniej pracował agencji First Public Relations. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz w zarządzaniu kryzysowym.

(IKO, 23.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.