Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

"Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej" - poinformowała Marzena Rogalska (fot. Piotr MOlecki/East News)

Z Telewizją Polską po 12 latach pracy rozstała się współprowadząca "Pytanie na śniadanie" Marzena Rogalska, która miała być twarzą nowego kanału TVP Kobieta.

"Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej" - napisała na Facebooku Marzena Rogalska.  Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. (...) Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu »Zacznij od nowa« okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa" - zakończyła wpis Rogalska.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w...

Opublikowany przez Marzenę Rogalską Wtorek, 16 lutego 2021

Marzena Rogalska w TVP 2 od 2009 roku współprowadziła "Pytanie na śniadanie". W Dwójce prowadziła "Dzieciaki górą", "Przygarnij mnie", "Gotowi do gotowania? Start" i "To był rok". W przeszłości była m.in. dziennikarką RMF FM i Radia Kolor. Ma audycję w Radiu Złote Przeboje.

(KOZ, 16.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.