Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe produkcje w TVN Style i TVN Turbo

Dorota Wellman w TVN Style poprowadzi "Inspirujące kobiety" (fot. materiały prasowe)

Spośród kanałów tematycznych TVN Grupa Discovery wiosną nowe lokalne produkcje pojawią się w TVN Style i TVN Turbo. Nowości trafią też do ramówki TTV.

TVN Style na wiosnę przygotował pięć nowych polskich programów. W emitowanym już od lutego programie "Rozenek cudnie chudnie" widzowie obserwują powrót Małgorzaty Rozenek-Majdan do formy po trzeciej ciąży. Dorota Wellman w programie "Inspirujące kobiety" (od kwietnia) będzie przybliżała życie kobiet, które pomagają innym. W programie "Budując marzenia" (od maja) widzowie zobaczą, jak powstaje agroturystyka aktorki Anny Dereszowskiej i jej partnera Daniela Duniaka. W "Roślinach dla zielonych" (od kwietnia) prowadząca Magdalena Psiuk ma przeprowadzać metamorfozy balkonów i tarasów bohaterów programu. Natomiast w programie "Zrób coś z tym dzieckiem" (od kwietnia) psycholożka Ewa Narkiewicz-Nejno podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę.

Już wszystko jasne! ? Zobaczcie, co czeka Was wiosną w TVN Style! ⤵

Opublikowany przez TVN Style Niedziela, 14 lutego 2021

TVN Turbo w wiosennej ramówce umieści cztery polskie nowości. W każdym odcinku programu "Mobilni mechanicy" (w niedziele o 15.15) trzy ekipy będą naprawiać trzy zepsute samochody, aby mogły dalej ruszyć w trasę. "Dawid Anders z buta" (w czwartki o 22.15) będzie jego podróżą na własną rękę dookoła Islandii (program jesienią miał pokazać Discovery Channel). W "ABC motoryzacji" (w niedziele o 14.45, od 11 kwietnia) Przemysław Szafrański pokaże widzom, jak są zbudowane oraz jak działają elementy samochodu. Czwarta nowość TVN Turbo to "Kolekcjoner" (w niedziele o 16, od 25 kwietnia). Bohaterem programu jest mieszkający w Poznaniu Brytyjczyk Joseph Amissah, znany w mediach społecznościowych jako The.collection.

Nowych własnych produkcji wiosną nie pokażą Discovery Channel, HGTV, TLC, Food Network i Travel Channel. Biuro prasowe TVN Grupa Discovery pytane o brak lokalnych nowości stwierdza, że nadawca chce "być blisko polskiego widza, ale równocześnie oferować mu najlepsze produkcje z międzynarodowej biblioteki, stąd tak bogata oferta zagranicznych pozycji". Wiosną pojawią się nowe serie m.in. "Złomowiska" (Discovery Channel) i "Weekendowej metamorfozy" (HGTV).

Ponadto dwie nowości przygotował TTV. W każdym odcinku programu "Najgorsze polskie tatuaże" (w soboty o 22) pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których jest on dzisiaj powodem do wstydu. A "Polski świat" (w środy o 20.05) pokazuje różne kraje z perspektywy Polaków, którzy żyją w nich na stałe.

(KOZ, 16.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.