Dział: INTERNET

Dodano: Luty 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Storytel wyprodukował pierwszy polski serial łączący słuchowisko i film

W rolach głównych występują Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski (fot. materiały prasowe)

"Random" w reżyserii Nataszy Parzymies łączy dwie formy – słuchowisko i film. Pięcioodcinkowy serial w audio jest dostępny w serwisie Storytel, a jego finałowy odcinek w formie wideo na kanale YouTube.

W dniu premiery reżyserka "Randomu" opublikowała na swoim kanale na YouTube dwa dodatkowe filmy krótkometrażowe. Mają one na celu wprowadzenie odbiorcy w świat fikcyjnej aplikacji "Random", z której korzystają główni bohaterowie historii. W odcinkach specjalnych zobaczymy Magdalenę Boczarską, Katarzynę Nosowską, znanego z roli w "Bożym Ciele" Jana Hrynkiewicza oraz Sylwię Golę.

Główna część historii, czyli pięcioodcinkowy serial, jest dostępna za pośrednictwem Storytel, a finałowa odsłona w formie filmowej umieszczona jest na kanale reżyserki. W rolach głównych Julia Wieniawa – młoda aktorka, znana między innymi z filmu “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” i głównej roli w horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, oraz Maciej Musiałowski, główna postać w filmie Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”. Z kolei głosu aplikacji randkowej użyczyła dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak.

 

„Random” będzie miał również swoją muzyczną odsłonę. Piosenka autorstwa Macieja Musiałowskiego, którą aktor w słuchowisku sam wykonuje, zostanie wydana jako singiel. Utwór, w zupełnie innej aranżacji niż w słuchowisku, razem z aktorem wykona Julia Wieniawa. Teledysk do utworu promującego „Random” będzie można zobaczyć na początku marca.

Natasza Parzymies to reżyserka młodego pokolenia. Jej internetowy serial "Kontrola" udostępniony w latach 2018-2020 wyświetlono w serwisie YouTube ponad 40 mln razy.

(BAE, 15.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.