Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Wojciecha Cejrowskiego wraca do TVP

Po zakończeniu współpracy z TVP program Cejrowskiego emitowały TVN Style i TV Puls (screen YouTube.com/Wojciech Cejrowski)

Na antenę Telewizji Polskiej po 10 latach wraca program Wojciecha Cejrowskiego "Boso przez świat" - dowiedział się "Press". Wśród wiosennych nowości TVP znajdą się "Kabaret. Super Show Dwójki", "Wielkie rodziny" i "Sekretne życie kotów".

Program Wojciecha Cejrowskiego "Boso przez świat" oglądać będzie można w TVP 2 w niedziele o 18.30, od 28 lutego.

Cejrowski zakończył współpracę z TVP w 2011 roku. Wtedy jego program "Wojciech Cejrowski. Boso" zaczął emitować TVN Style. Był on w ramówce przez dwa lata. W 2013 roku trafił natomiast do TV Puls. Od połowy 2017 roku Cejrowski ma audycję w Programie III Polskiego Radia.

Nową propozycją TVP 1 będzie cykl dokumentalny "Wielkie rodziny" o życiu czterech wielodzietnych rodzin. 20-odcinkowa produkcja pokazywana ma być we wtorki o 21, od 16 marca. W wiosennej ramówce TVP 1 pojawi się też reality show "Sekretne życie kotów”, którego bohaterami są koty oraz ich właściciele. Program powstaje na podstawie formatu BBC ”Cats uncovered”, nadawany będzie w niedziele o 16.05.

Nowością w TVP 2 będzie program "Kabaret. Super Show Dwójki", który oglądać będzie można w soboty po 22, od 27 lutego. Z kolei teleturniej "Postaw na milion" w TVP 2 z piątkowego wieczoru wróci na sobotnie popołudnia (o 18.30), a dodatkowo powtarzany będzie w Dwójce w niedziele o 20.

Wiosną TVP 2 pokaże również nowe edycje "Dance, Dance, Dance" (w piątki o 20.45) i "The Voice Kids" (w soboty o 20). TVP 1 kontynuować będzie m.in. "Stulecie Winnych" i prowadzony przez Marzenę Rogalską "To był rok".

(KOZ, 15.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.