Dział: RADIO

Dodano: Luty 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Autor materiałów oczerniających marszałka Senatu wicenaczelnym Radia Szczecin

Tomasz Duklanowski pracuje w Radiu Szczecin od 2017 roku (screen YouTube.com/Telewizja Republika)

Tomasz Duklanowski, autor materiałów na temat marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, został zastępcą redaktora naczelnego Radia Szczecin. Stanowisko kierownika redakcji informacji objął dziennikarz rozgłośni Kamil Nieradka.

Nowy prezes Radia Szczecin Wojciech Włodarski informuje "Press", że w piątek odbyły się dwa otwarte postępowania rekrutacyjne na nieobsadzone stanowiska, objęli je Tomasz Duklanowski i Kamil Nieradka.

Tomasz Duklanowski to autor materiałów, w których anonimowi pacjenci oskarżali marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, torakochirurga, o przyjmowanie łapówek. Duklanowski jest dziennikarzem Radia Szczecin od 2017 roku. Współpracuje z "Gazetą Polską". Wcześniej pracował m.in. w szczecińskim tygodniu "Jedność", "Nowym Kurierze" i "Głosie Szczecińskim". 

Wyborcza.pl podaje, że w piątek rozwiązano z trzymiesięcznym wypowiedzeniem umowę z redaktorem naczelnym Przemysławem Szymańczykiem, który kieruje redakcją od listopada 2016 roku.

(KOZ, 15.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.