Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Power Couple", "Równi sobie" i "Tajemnica zawodowa" to wiosenne nowości TVN

Olivier Janiak poprowadzi program "Power Couple" (fot. materiały prasowe)

TVN zaprezentował wiosenną ramówkę, wśród nowości znajdą się produkcje "Power Couple", "Równi sobie" i "Tajemnica zawodowa".

"Power Couple" emitowany będzie w soboty o godz. 20, począwszy od 20 marca. W dziesięciu odcinkach będzie można śledzić losy siedmiu par, które na trzy tygodnie zamieszkają ze sobą w willi. Będą to: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubikowie, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. Stacja opisuje, że to format, który wystawia miłość na próbę, a uczestniczące w nim pary swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. Program poprowadzi Olivier Janiak.

Wiosną TVN pokaże także reality show "Równi sobie" (w poniedziałki o 21.30, od 1 marca). Początkowo program, pod tytułem "Tacy sami", miał trafić do jesiennej ramówki. Co tydzień widzowie zobaczą spotkanie dwóch rodzin z różnych światów, członkowie lepiej sytuowanej pomogą drugiej stanąć na nogi. Jest to polska wersja formatu "The Great Giveback".

Nowym serialem TVN będzie "Tajemnica zawodowa" (w środy o 21.30, od 17 lutego) z Magdaleną Różczką i Cezarym Pazurą. To dziesięcioodcinkowa produkcja, która łączy wątki prawnicze z medycznymi.

 

W tym samym paśmie we wtoki nadawany będzie serial "Chyłka - rewizja", trzeci sezon "Chyłki", produkcji opartej na serii o mecenas Joannie Chyłce, autorstwa Remigiusza Mroza. Główną rolę gra Magdalena Cielecka. "Chyłka - rewizja" premierę miał 6 października w Playerze.

W ramówce znalazł się także nowy codzienny serial kryminalny "Lab" (w dni powszednie o 17). Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie.

TVN wiosną pokaże również m.in. szóstą edycję kulinarnego talent show "MasterChef Junior" (w niedziele o 20), nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler i talk-show "Kuba Wojewódzki".

Nowości zaoferuje również serwis Player. W jego ofercie pojawi się dziesięcioodcinkowy serial komediowy "Mamy to", który przedstawia w krzywym zwierciadle codzienne życie rodziców. Bohaterami są dwie pary: Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Myszłakowski) oraz Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak). Player udostępni też czwarty sezon serialu "Chyłka" z Magdaleną Cielecką - "Chyłka - inwigilacja". Ponadto do serwisu trafił reality show "Wild Life".

W 2020 roku TVN był najchętniej oglądaną telewizją w grupie komercyjnej, osiągając 9,57 proc. udziału w rynku. W grupie ogólnej udział TVN wynosił 7,49 proc. (dane Nielsen Media).

(IKO, KOZ, 15.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.