Dział: INTERNET

Dodano: Luty 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet zebrał najważniejsze teksty minionego roku w specjalnym serwisie

Reportaże znalazły się też po raz pierwszy w wersji drukowanej (fot. materiały prasowe)

Onet (Ringier Axel Springer Polska) podsumował miniony rok w specjalnym serwisie „Zmieniamy świat”. Zamieszczono w nim 15 najgłośniejszych reportaży dziennikarzy portalu. Teksty zostały także wydane w wersji drukowanej. 

Zebrane w serwisie Zmieniamyswiat.onet.pl materiały to wybór najważniejszych tekstów, które realnie wypłynęły na życie Polaków. "Mówimy o patologiach, o przestępstwach, o zaniechaniach urzędników, ofiarach, ale i o bohaterach, także tych cichych, niezauważanych na co dzień" – tłumaczy redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk. – "Informacje Onetu uruchamiały akcje społeczne i inicjatywy poselskie. Wiele z tych tekstów realnie przyczyniło się do zmiany świata na choć minimalnie lepszy". 

Teksty są dostępne zarówno po polsku, jak i po angielsku. Autorami reportaży, które znalazły się w serwisie, są dziennikarze Onetu: Janusz Schwertner, Edyta Żemła, Marcin Wyrwał, Szymon Piegza, Jacek Stańczyk, Paweł Czernich, Dawid Serafin, Dariusz Faron, Mateusz Baczyński, fotograf Maciej Krüger, Kamil Turecki, Ewa Raczyńska, Karolina Walczowska i Patryk Motyka.

Reportaże znalazły się też po raz pierwszy w wersji drukowanej. Album Onetu „Uwaga i kropka” jest dystrybuowany wśród partnerów i instytucji współpracujących z Onet.pl.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 09.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.