Dział: INTERNET

Dodano: Luty 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Makowski kończy współpracę z "Do Rzeczy"

Makowski był związany z "Do Rzeczy" od 2016 roku (fot. screen YouTube/Tygodnik DoRzeczy)

Po pięciu latach dziennikarz i publicysta Marcin Makowski zakończył współpracę z tygodnikiem "Do Rzeczy". Planuje teraz skupić się na pracy w Wirtualnej Polsce.

- Z "Do Rzeczy" odchodzę ze względu na nowe obowiązki w Wirtualnej Polsce. Nie byłem już w stanie dłużej łączyć pracy w dwóch redakcjach jednocześnie - powiedział Makowski w rozmowie z "Press". O zmianach dziennikarz poinformował w czwartek na Twitterze.

"Dziękuję czytelnikom, rozmówcom oraz całej redakcji tygodnika, życząc powodzenia. Nowe projekty w WP już wkrótce" - napisał Makowski. W rozmowie z "Press" potwierdził, że zwiększa swoje zaangażowanie w zespół niusowy Wirtualnej Polski.

- Jestem już od 2017 pracownikiem WP, działam w obszarze Wiadomości i Opinie, także tutaj nie zmienia się pozycja, ale skala obowiązków. Będzie stały cykl wywiadów, opinie, newsy i materiały reportażowe. Oczywiście nie odchodzę zupełnie od publikowania w druku, moje tekstu mogą się okazjonalnie ukazywać również w innych mediach, tygodnikach, prasie - dodał.

Marcin Makowski w przeszłości był związany z portalem Deon.pl i Onet.pl. Od 2016 roku audycje prowadzi w Radiu Kraków.   

 

(PTD, 04.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.