Dział: RADIO

Dodano: Luty 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicedyrektor oddziału NFZ ma kierować Radiem Szczecin

Dotychczasowy prezes Radia Szczecin złożył rezygnację po tym, jak zawiesiła go rada nadzorcza (fot. Radosław Drożdżewski/ WikimediaCommons)

Wojciech Włodarski, zastępca dyrektora szczecińskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, ma zostać prezesem Radia Szczecin.

W środę wyborem nowego szefa szczecińskiej rozgłośni zajmie się Rada Mediów Narodowych. Wojciech Włodarski jest jedynym kandydatem na to stanowisko. Większość w RMN mają politycy Prawa i Sprawiedliwości, a to oznacza, że jego wybór jest formalnością.

Wojciech Włodarski od 2018 roku jest zastępcą dyrektora szczecińskiego NFZ ds. ekonomiczno-finansowych. Wcześniej był prezesem Zachodniego Centrum Medycznego w Krośnie Odrzańskim i szpitala w Słubicach.

Dotychczasowy prezes Radia Szczecin Artur Kubaj złożył rezygnację ze stanowiska w styczniu, po tym jak zawiesiła go w obowiązkach rada nadzorcza stacji. Kubaj prezesem został w październiku 2016 roku. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 03.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.