Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Teresa Szabłowska group account director w Pathfinder 23

Teresa Szabłowska ostatnie trzy lata spędziła w agencji Saatchi & Saatchi IS (fot. materiały prasowe)

Z początkiem lutego Teresa Szabłowska objęła stanowisko group account director w Pathfinder 23 (Brand New Galaxy).

Szabłowska w zespole Marka Różyckiego, chief client service officera w Pathfinder 23,  odpowiada za portfolio globalnych i lokalnych klientów, m.in. z branży FMCG, Food i Electro.

Szabłowska związana jest z branżą reklamową blisko 15 lat. Ostatnie trzy spędziła w roli international account director w agencji Saatchi & Saatchi IS, gdzie odpowiadała za  globalne projekty i kompleksowe wdrożenia e-commerce dla marek z portfolio m.in. Coty i P&G. Wspierała markę BP w działaniach B2B na rynku europejskim oraz Lidl w Polsce, budując zespoły client service. Wcześniej przez trzy lata pracowała w agencji Syzygy/Ars Thanea. W Isobar Poland odpowiadała za obsługę marek kluczowego klienta – P&G w regionie CE, była też związana z agencją marketingu rekomendacji Streetcom.

Zespół Pathfinder 23 liczy obecnie ponad 200 osób. Wśród klientów agencji znajdują się m.in. Coty, Bayer, Royal Canin, 3M, Lindt. Pathfinder 23 zajmuje się aktywacją marek w obszarze e-commerce.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 03.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.