Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dobre Wnętrze" ma nową naczelną, Ławecka-Marczewska odeszła z ZPR Media

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc stanowisko redaktorki naczelnej "Dobrego Wnętrza" łączyć będzie z kierowaniem "M jak Mieszkanie" i Urzadzamy.pl (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc zastąpiła Iwonę Ławecką-Marczewską na stanowisku redaktorki naczelnej magazynu "Dobre Wnętrze" (Time SA).

Gruszczyńska-Hyc pozostaje również szefową pisma "M jak Mieszkanie" i serwisu Urzadzamy.pl. "Łączenie kompetencji zespołów redakcyjnych online i offline jest kolejnym - po cyfryzacji wydań magazynów wnętrzarskich w 2019 roku - etapem strategii szerokiego udostępniania wysokiej jakości treści zróżnicowanym grupom odbiorców" - podał wydawca w komunikacie.

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc związana jest z rynkiem mediów architektonicznych i wnętrzarskich od 2001 roku. W 2011 roku została naczelną "M jak Mieszkanie", a w 2017 roku – także serwisu Urzadzamy.pl.

Iwona Ławecka-Marczewska rozstała się z Grupą ZPR Media. Była naczelną "Dobrego Wnętrza" od początku 2017 roku. W grupie pracowała od listopada 2007 roku.

Średnia sprzedaż ogółem "Dobrego Wnętrza" od stycznia do listopada 2020 roku wyniosła 8123 egz. (spadek o 18,96 proc. względem analogicznego okresu 2019 roku), a "M jak Mieszkania" - 22 684 egz. (spadek o 18,75 proc.). Dane: Polskie Badania Czytelnictwa.

(KOZ, 28.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.