Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martyna Adamus talents management director w LTTM

Martyna Adamus z LifeTube związana jest od pięciu lat (fot. materiały prasowe)

Martyna Adamus, head of Glow by LifeTube, awansowała na talents management director w grupie LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset). Odtąd zarządza zarówno działem Glow, jak i działem Rozrywka.

Adamus przejęła część obowiązków Mateusza Billa, dotychczasowego szefa działu Rozrywka w LifeTube, który po trzech latach rozstał się z firmą.

Martyna Adamus z LifeTube związana jest od pięciu lat, a od półtora roku kieruje Glow (jednostka zajmująca się influencer marketingiem dla branży beauty, fashion i lifestyle). Na nowo utworzonym stanowisku talents management directora zarządza zarówno działem Glow, jak i Rozrywki, w ramach których LifeTube reprezentuje na wyłączność ponad 110 kanałów na YouTube (łącznie mają prawie 60 mln subskrypcji; są to m.in. kanały Aleksandra Żuraw, Blowek, Matura To Bzdura, Cyber Marian, AdBuster).

Kierowane przez Adamus zespoły talent managerów odpowiadają za rozwój kanałów zrzeszonych w sieci premium oraz za koordynację współpracy komercyjnej na kanałach i profilach w mediach społecznościowych i akcji pro bono.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 22.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.