Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bauer nie planuje powrotu do regularnego wydawania "Bravo Sport"

W listopadzie wydano numer specjalny "Bravo Sport" (fot. Bravo Sport)

Wydawnictwo Bauer nie planuje powrotu do regularnego wydawania miesięcznika "Bravo Sport", który z powodu pandemii i związanego z tym braku wydarzeń sportowych nie ukazuje się od marca (poza numerem specjalnym).

Ostatni regularny numer miesięcznika ukazał się w marcu (z datą kwietniową). Wydawnictwo nigdy nie poinformowało jednoznacznie, czy zawiesza wydawanie magazynu, czy zamyka go ostatecznie. Pod koniec listopada pojawiło się wydanie specjalne, zbierające najważniejsze wydarzenia sportowe 2020 roku. Jest dostępne w sprzedaży do 24 lutego br.

- Sytuacja pandemiczna utrudnia myślenie o sporcie, zawodach. W 2020 roku wydaliśmy cztery numery plus specjalny, w tym roku analizujemy sytuację. Przy czym nie planujemy regularnego miesięcznika – mówi "Pressowi" Maciej Brzozowski, dyrektor PR wydawnictwa.

"Bravo Sport" ukazuje się w Polsce od 1997 roku. Z końcem 2017 roku Wydawnictwo Bauer zamknęło wychodzący w Polsce od 1991 roku dwutygodnik dla nastolatków "Bravo".

Kwietniowe "Bravo Sport" sprzedało się w 20 200 egz. (dane: Polskie Badania Czytelnictwa, audyt ZKDP).

(poza numerem specjalnym, 21.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.