Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką marki Puma

Joanna Jędrzejczyk to trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim (fot. materiały prasowe)

Marka Puma ma nową ambasadorkę - rozpoczyna współpracę z Joanną Jędrzejczyk, polską zawodniczką UFC.

Współpraca została ogłoszona za pośrednictwem spotu, w którym przyjaciele Jędrzejczyk mówią o jej „kociej osobowości”. Występują w nim m.in.: dziennikarz sportowy Mateusz Borek, kierowca rajdowy Kuba Przygoński, prezenterka telewizyjna i ambasadorka marki Puma Karolina Gilon, dziennikarka Odeta Moro, tenisistka Urszula Radwańska oraz żużlowiec Maciej Janowski. 

Jędrzejczyk to trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim. Jako pierwsza Polka dołączyła do organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship. Ma na koncie tytuł mistrzyni świata w wadze słomkowej. Wspiera też Fundację Cancer Fighters, której jest ambasadorką.

Autorem koncepcji kampanii jest agencja high&, która odpowiada również za jej realizację, przebieg, a także produkcję zdjęć oraz wideo. Reżyserią oraz fotografiami zajął się Paweł Fabjański, a zdjęcia do materiałów wideo wykonał Mateusz Dziekoński. Za komunikację oraz PR odpowiedzialna jest agencja Teal.

(AMS, 19.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.