Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Duszyńska została dyrektorką zarządzającą Httpool Polska

Justyna Duszyńska była m.in. dyrektorką biura reklamy w Grupie Onet (fot. materiały prasowe)

Justyna Duszyńska została dyrektorką zarządzającą w polskim oddziale Httpool, globalnego partnera reklamowego m.in. serwisów społecznościowych.

Justyna Duszyńska odpowiada za strategię, przychody i współpracę z klientami z regionu CEE. Duszyńska ostatnio pracowała na stanowisku head of e-commerce & marketing w OEX24.com, gdzie odpowiadała za rozwój tej platformy marketplace w Polsce i Azji. Wcześniej przez 14 lat była związana z branżą mediową: w Ringier Axel Springer Polska/AG jako dyrektorka zarządzająca odpowiadała za sprzedaż projektów, kontentu oraz eventów, a w Grupie Onet pełniła funkcję dyrektorki biura reklamy. Jej doświadczenie obejmuje również pracę w wydawnictwie Burda Media International (Hachette Filipacchi), w roli zastępcy szefa działu reklamy. Jest współzałożycielką portalu Fashion Post (został sprzedany w 2017 Fashion Group, wydawcy „Fashion Magazine”).

Httpool to globalny partner sprzedaży powierzchni reklamowej na platformach typu Twitter, LinkedIn, Tik Tok, Spotify, Facebook, Snapchat, Brainly i Warner Music. Firma wchodzi w skład Aleph Holding działającego w ponad 50 krajach, siedzibę główną ma w Wielkiej Brytanii.

(AMS, 14.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.