Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Styczeń 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiadomości Interii w skrzynkach pocztowych

Z nowego rozwiązania będą mogli skorzystać zarówno użytkownicy wersji desktopowych, jak i mobilnych (fot. materiały prasowe)

Interia wprowadziła do interfejsu pocztowego sekcję z wiadomościami. Dzięki temu użytkownicy będą mieli dostęp do treści portalowych z poziomu poczty Interii.

W newsfeedzie oprócz treści z portalu Interia.pl znajdzie się także prognoza pogody, informacje nt. zanieczyszczenia powietrza i horoskop. Do wyboru treści w nowej sekcji poczty Interii zastosowano autorski algorytm, który proponuje materiały, biorąc pod uwagę zainteresowania użytkownika. Dodatkowo algorytm ma proponować użytkownikom także kategorie tematyczne. Z nowego rozwiązania będą mogli skorzystać zarówno użytkownicy wersji desktopowych, jak i mobilnych, a w przyszłości planowane jest wdrożenie tej funkcji także w aplikacji.

Według danych Mediapanelu w grudniu stronę główną Interii odwiedziło 5,57 mln użytkowników.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 13.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.